הצהרת נגישות

רשת Meat Deli מבית קבוצת BBB, הינה רשת מעדניות בשר אשר חנויותיה פרוסות במיקומים שונים ברחבי הארץ. חשוב לנו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0  לרמה AA  ובכפוף לשינויים והתאמות בתיקון שפורסם ברשומות ביום 26 באוקטובר 2017 לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. באתר מותקן גם סרגל נגישות המאפשר שיפור חווית גלישת המקלדת, ושינוי מראה המסך לפי הצורך להקל על הגלישה באתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

אתר האינטרנט שלנו מונגש במלואו.

הסדרי נגישות

פרוט הסדרי הנגישות במעדניות: https://meatdeli.co.il/brunches/

פרוט הסדרי הנגישות מופיעים בעמודי הסניפים.

פרוט הסדרי הנגישות במשרדי קבוצת BBB הממוקמים בבית אריאל, רחוב המחשב 3, נתניה:

הכניסה לבניין נגישה ויש בה כבש (רמפה), בבניין יש מעליות ושרותי נכים נגישים. חניית נכים קיימת בחניון הבניין, לכניסה לחניון נדרש ללחוץ על האינטרקום ולבקש הסבר מהשומר.

ניתן גם לבקש הנחיות מרכז הנגישות.

שירות לקוחות נגיש

א. כל עובדי הארגון אשר מעניקים שירות ללקוחות, עברו הדרכה והכשרה בהיבטים של מתן שירות לאנשים עם מוגבלות וקיבלו כלים בקשר למתן שירות נגיש ואופן טיפול בפניות של לקוחות בקשר עם שירות נגיש.

ב. בסניפי הרשת קיימים דלפקי שירות מונגשים ומערכות עזר לשמיעה מסוג לולאת השראה. כדי ליהנות ממערכת העזר יש להעביר את מכשיר השמיעה למצב T או להשתמש באוזניה הרגילה.

ג. המענה הקולי הונגש כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לשלוח לנו משוב נגישות דרך סרגל הנגישות או לפנות למר אייל לוי, רכז הנגישות של קבוצת BBB, בטלפון מספר 09-9747218 בימים א' עד ה' בין השעות תשע בבוקר לשש בערב, או לפנות בכתב בדוא"ל eyal@bbb3.co.il .

הצהרה זו עודכנה בתאריך 5.5.21.